תמונה1
הפרגון היומי

אנשים טובים באמצע הדרך

היי חברים יקרים!

ובפינת הפרגון היומי, אני רוצה לפרגן ל:

ד”ר, חנווני, די ג’יי, ומנהל במפעל נפגשו איתי… זו לא התחלה של בדיחה… יותר טוב! – זה קרה באמת!!!!

אתמול, בדרך למוצבים בצפון, זכיתי לפגוש אנשים טובים שבדרך:

ד”ר: עליזה סהר מ”מסדה”,

מנהל מרכולית: מרקו מקיבוץ “נווה אור”,

די ג’יי: צחי אלגיא מקרית טבעון

ומנהל במפעל: עמית עמר מירושלים.

המכנה המשותף: הם עזרו לי להגיע עם בגאז’ מלא ממתקים, עוגות, שתיה, צ’וקולוקים והמון דברים טובים לשמח את החיילים.

כשפגשתי את אותם אנשים יקרים, שעטו לעזור לי לפרגן לחיילים כמוצא שלל רב, רק בעקבות מודעה בפייסבוק שפרסמתי, שמתי לב שאלו לא סתם אנשים ש”רק” רצו לפרגן חד פעמי לחיילים.

אלו אנשים שה ח י י ם שלהם זה נתינה אין סופית ונדירה לזולת! –

מסתבר שד”ר עליזה סהר היא בעצמה אם גאה לבנים חיילים – השם ישמור אותם – ובנוסף היא  ה ת ח נ נ ה בפניי שאודיע לכולם שחיילים המשרתים בצפון, ואין להם מקום להתארגן, יכולים פשוט להגיע ל”מסדה” ולקבל אירוח מלא!! הכולל: ארוחה חמה, מקלחת, שינה, והכל מ כ ל  ה ל ב!!!!!

מרקו מ”מרכולית מרקו” בקיבוץ “נווה אור” גם אב לחיילים, ואני מבטיח לכם שאם רק הייתם רואים אותו באיזו ה ת ל ה ב ו ת הוא מחפש לעזור ולתרום – הייתם “טורפים” אותו מרוב מתיקות!!! – אז לכל אלו שנוסעים צפונה, דרך כביש הבקעה, תעשו עצירה להתרעננות אצל מרקו, אני מתחייב שתיהנו מאוד לפגוש את האיש המתוק הזה!

די ג’יי צחי אלגיא זה תופעה בפני עצמה… הוא כמעט “הרביץ” לי כשאמרתי לו שבאתי רק להעמיס את הדברים לחיילים ואני ממשיך הלאה… הוא לא וויתר לי על אירוח אצלו בבית (אני סתם אדם זר מהפייסבוק…) ולא שכח גם להזכיר את בעל המכולת שנתן לו הנחה לחיילים. דרך אגב, המלצה שלי, מי שמחפש די ג’יי ודי ג’יית (אשתו של צחי גם די ג’יי) שהוא גם פצצה של שמחה אנושית תפנו אליו…

ועמית עמר… הוא איך לומר… אני “לא כל כך מאמין לו”… עמית הוא מצוות “פעמון” לזכרו של רס”ן חגי ביבי הי”ד העוסק באין ספור פעילויות לפרגן לחיילים, אלו הידועות יותר ואלו שלא כל כך ידועות, מטעמי צניעות.

“אני לא מאמין לו” – כי זה נראה שכל הפעילות המבורכת שלהם התחילה מאז האסון בו נהרג רס”ן חגי ביבי הי”ד, אבל מי שפוגש אותו וקצת מכיר אותו, מגלה מלאך בדמות אדם, הוא פשוט כזה! איש עם נשמה אצילית, נתינה אין סופית וצניעות וענווה נדירים שכבר לא כל כך פוגשים במחוזותינו. הוא איך לומר?… איך המילה המתאימה?… נו?.. אה… נזכרתי! “גבר שמביאים לאימא!” (לכל המתעניינות הוא כבר נשוי ב”ה… בשמחות של הילדים שלהם בע”ה!).

אין לי מספיק מילים כדי להודות על הזכות לפגוש כאלו אנשים יקרים! אני פשוט גאה להיות שייך לעם המורכב מכאלו בני אדם!

בשמחות שלהם, שלכם ושל כל עם ישראל! אמן!

דברו איתי: 050-8751000

גיא.

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *