איזה כייף היה בכנס

בס”ד

ובפינת הפרגון היומי אני רוצה לפרגן ל”גילמור מרכז תוכן והפקות אירועים” – שהוקמה ע”י גילת אביב בשנת 1999:

“במרוצת השנים, בתהליך ההתפתחות האישי שלי הבנתי שיש לי תפקיד אבל יש לצידי גם מהות והיא רצון להשפיע, לשנות, להועיל ולשמח.
למדתי גם שלמילים יש כוח ולכן, היום אני מייצגת ומקדמת אנשים שכוחם הוא לא רק בעשייה המבורכת שלהם אלא גם בנוכחות שלהם וביכולת שלהם  לשנות מודעות ,ותודעה לקראת מציאות טובה יותר” מספרת גילת אביב
ומוסיפה כי: “שינוי מתחיל בעצם מאנשים שמסוגלים להעביר מסר. משום כך אני מייצגת נבחרת מרצים ותוכן ייחודי המורכבים מאנשים שאני מאמינה בהם ומאמינה בכוחם להשפיע ולשנות  את פני החברה שבה אנו חיים באמצעות הרצאות העוסקות בצמיחה , בחינוך, במנהיגות, בשמחה או בשינוי הרגלים”. (מתוך חזונה של גילת אביב)

לכל אדם ייעודו בעולם ונתיבו בו הוא צועד ומביא לידי ביטוי את ייחודו כנברא בצלמו של האלוקים.

אין אף אדם מיותר, אין דבר כזה “מישהו לא שווה” ח”ו!!

בכל אדם מאירה נטייה לעשיה כזו או אחרת הנובעת מעמקי נשמתו, בפרשה האחרונה של ספר בראשית “ויחי” למדנו על הברכות שברך יעקב אבינו את בניו, איש איש כפי ייחודיותו וייעודו בעולם.

בדרכי להגשים את חזוני להשפיע על מיליון בני אדם – שיגבירו את השימוש במילים טובות, פרגון, מחמאות, עין טובה וקבלת השונה והאחר ויצמצמו את השימוש באלימות מילולית, ביקורת שאינה מבוקרת, שיפוטיות, התנשאות וגזענות ­– הייתה לי הזכות והכבוד להכיר את מנהלת “גילמור” גילת אביב, ואף השתתפתי בכנס חשיפת מרצים 2015/16 שלה שהתקיים ב”סינמטק”. תל אביב.

מעבר לשרות המעולה, לאכפתיות, לעזרה ולרצון הכנה שכל מרצה ומרצה יצליח בכנס – התחברתי מאוד למקום הערכי ממנו מגיעה הפעילות הברוכה שלה.

“איזהו חכם? – הלומד מכל אדם” – באמת שאני משתדל ללמוד ככל הניתן מכל אדם ומכל סיטואציה, אך קשה לי לפעמים להתחבר ל”שפה השיווקית” המדוברת היום בשיח הציבורי, כך שגם מרצה או מנטור חשוב הפורס את משנתו ואת דברי חוכמתו בפני שומעי לקחו ונותן המון כלים פרקטיים לצמיחה אישית והתפתחות – בסופו של יום נשאר במרחב האינטרסים.

לראות את ההשקעה האין סופית של גילת והצוות הנפלא שלה, אם זה מאחורי הקלעים ואם זה בפרונט, מיד מרגישים שמעבר לאינטרסים האישיים, יש להם רצון וחזון להשפיע ולחולל שינוי אמיתי בחברה בה אנו חיים, וליצור עולם טוב יותר שכולנו נוכל לחיות בו.

הלוואי שנזכה!

תודה ענקית לגילת אביב והצוות המסור שלה!

דברו איתי: 050-8751000

גיא.

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *