תמונה1
הפרגון היומי

אהבה של אימא לחיילים

היי חברים יקרים!

ובפינת הפרגון היומי אני רוצה לפרגן לחייל עידו בן אירית אפריאט ז”ל ולאמו אירית שתאריך ימים בבריאות איתנה, שעזרה וסייעה למבצע “על חומותייך” – מפרגנים ואומרים תודה לכוחות הביטחון המוצבים בירושלים.

לאחרונה אנו נחשפים לצערנו הרב לכל מיני ידיעות לא טובות, כשהאחרונה שבהם היא על התאונה הקשה של האוטובוס במשאית בכביש 1.

חשבתי, שהמעט שכל אחד ואחת מאתנו יכול לעשות זה להשתפר במעשים טובים – שיהיה לעילוי נשמת הנפטרים. ולהבדיל, לרפואה שלמה לכל הפצועים – ובמיוחד ללמוד מאלו שכבר מצטיינים בכך:

אני רוצה שתכירו חייל, שכבר לא אתנו מזה כ13 שנה העונה לשם עידו אפריאט ז”ל מכפר סבא.

עידו היה חייל בתותחנים, לחם בלבנון ובשטחים. במהלך שירותו הצבאי נתקף בחיידק אלים, הוכר כנכה צה”ל ולמעשה גם נפטר מאותה המחלה לאחר מאבק ממושך בן 3 שנים.

אני זכיתי להכיר את סיפורו דרך אמו אירית אפריאט שתהיה בריאה, שעזרה ותרמה למבצע “על חומותייך”.

נכון שכל בן וחייל בשביל אמו הוא היה ויישאר הכי מיוחד לעולם, אבל מסיפורו האישי של עידו ז”ל עולה שאכן מדובר באישיות נדירה שאפשר ללמוד ממנה המון. ושמו של עידו ז”ל יישאר חקוק באותיות של זהב לצד קדושים וטהורים שמסרו את נפשם למען עם ישראל.

קבלו “טעימה”: לעידו ז”ל – שהיה חברותי, חביב, חייכן ובעל חוש הומור– כך על פי חבריו, הייתה רגישות מופלאה לזולת, גם ואולי אף בעיקר ל… אויב! עידו ז”ל ששירת בשטחים ובלבנון, היה דואג שהעצורים יקבלו יחס הוגן, אוכל ומים ואף חילק להם מהסיגריות האישיות שלו!!…

כמה חיילים בעולם היו מוכנים להתנהג באצילות כזאת?… אני משוכנע שאם היו יותר כמוהו, כבר מזמן לא היו יותר מלחמות ולא היה צורך בכלל בצבא ובחיילים…

אמו אירית שתהיה בריאה ממשיכה ותמשיך לאהוב אותו עד 120! ובהזדמנות זו היא מקדישה לכל החיילים היקרים – מעבר לכל הדברים הטובים (הבגאז’ שלי מלא!!…) שהיא תרמה להם מכל הלב – את הדבר הכי יקר בעולם שאפשר לתת:

אהבה של אימא!..

מי אמר “אשת חיל” גיבורה אמתית ולא קיבל?!?!?!…

יהיו הדברים להצלחתה והצלחת משפחתה היקרה. וכמו כן לעילוי נשמת כל הנפטרים בעם ישראל.

אני ממשיך בע”ה בכל הכוח במבצע “על חומותייך”. גם היום אצא לחלוקה לחיילים/שוטרים המוצבים בירושלים שעושים ימים כלילות למען עם ישראל. השם ישמור את כולם!

ממתקים, עוגות, צ’וקולוקים, שתיה, פיצוחים וכל דבר שיכול לשמח את החיילים יתקבל בברכה. רק תגידו מאיפה לבוא לקחת: 050-8751000.

יום טוב עם המונמון בשורות טובות בע”ה לכל עם ישראל!

דברו איתי: 050-8751000

גיא.

 

 

 

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *